Pro našeho obchodního partnera Icon Volt jsme úspěšně dokončili a předali sérii 23 elektrických rozváděčů určených pro projekt velkokapacitního bateriového úložiště BESS Chvaletice. Součástí dodávky jsou také speciální rozváděče umožňující automatizované obnovení provozu systému v případě rozsáhlého výpadku elektrické energie.
číst celý článekNejen všem našim obchodním partnerům posíláme z DEL přání všeho nejlepšího a poděkování za spolupráci v roce 2024.Přejeme všem krásné Vánoce a do nového roku 2025především hodně zdraví, štěstí, láskya úspěchů v práci i vosobním životě.
celý článekVážení partneři, jménem společnosti DEL Vás srdečně zveme na Mezinárodní strojírenský veletrh 2024 v Brně. I letos nás najedete v expozici Digitální továrna 2.0 Národního centra průmyslu 4.0, kde jsme jedním ze spoluvystavovatelů.
celý článekNajít řešení, které by zajistilo druhotné využití bateriových článků z elektromobilů. A přitom vyvinout flexibilní produkční linku, která by využívala principů Průmyslu 4.0. Tak znělo zadání, jež dostaly výzkumné týmy z Českého centra informatiky, robotiky a kybernetiky při ČVUT (CIIRC) a žďárské inženýrské společnosti DEL. Projekt, jehož zadavatelem je slovenská společnost ZTS – výzkum a vývoj, propojuje akademický sektor s praxí a má velký přesah i do oblasti ekologické udržitelnosti. Výstupy projektu mohla odborná veřejnost ocenit na nedávném Dnu otevřených dveří Národního centra průmyslu 4.0. (NCP 4.0) v pražských Dejvicích.
celý článekŽďárská inženýrská společnost DEL premiérově uspěla v tradičním programu pro nejlépe řízené firmy s názvem Best Managed Companies. Ten už popáté v Česku vyhlásila mezinárodní poradenská společnost Deloitte. Odborná porota u DELu ocenila nejen ekonomickou stabilitu či invenci a technologickou inovativnost, ale hlavně přístup k zaměstnancům či dlouhodobou aktivní roli v regionu.
celý článekTohle pravidlo neplatí jen v energetice. A nejinak je tomu i u projektů robotizace výrobních procesů. Samotné nasazení robotů nahrazujících těžkou manuální práci je totiž jen polovinou úspěchu na cestě k vyšší efektivitě výroby. Tou druhou je sběr a vyhodnocování výrobních dat. A přesně to popisuje článek v nejnovějším vydání časopisu KOVÁRENSTVÍ.
celý článekChcete vidět robotizaci v přímém přenosu? Chcete zažít procházku virtuální realitou? Troufnete si zapojit elektrický obvod? Vyzkoušet si elektromobil? Nebo Vás zajímá, zda by i Vaší střeše slušela fotovoltaika?
celý článek