Chceš měnit budoucnost průmyslu?

Hledáš smysluplnou práci?

Chceš vidět její výsledky?

Přidej se k nám!

volné pozice
Grafický vzor + - modráGrafický vzor + - modrá

Naše mise

Jsme společnost s dlouhou tradicí, ale stále máme na paměti hodnoty, na kterých jsme v roce 1995 začínali DEL stavět.  Týmovost, spolupráce, profesionalita či kamarádství pro nás nejsou prázdnými pojmy.  Tvoříme rodinu DELáků, kde se potkávají kolegové napříč generacemi. Energie mládí jde ruku v ruce se zkušeností našich odborníků. Jsme zodpovědní a pomáháme v místě, kde žijeme a pracujeme. V logu jsme modří, myslíme však také zeleně.

Být DELák znamená najít jistotu stabilního zaměstnání v prosperující české firmě. Dělat práci, která místo stereotypu přináší stále nové impulsy. V DELu ukazujeme, že profesně růst může každý a každý zde má své místo v partě.

více o společnosti
Grafický vzor + - modrá

Hodnoty

Týmovost

Jsme DEL. A jsme parta. Každý zaměstnanec zde má své místo. Od programátora robotických simulací, který tráví celý pracovní den ve „virtuálu“, až po kluky ve výrobě, jejichž každodenním chlebem je poctivé řemeslo. Tohle není „fabrika“, tohle je DEL.

Spolupráce

Naše aktivity jsou založeny na efektivní spolupráci. Děláme komplexní řešení, každý projekt tak potřebuje nejrůznější odbornosti. Od projektantů, přes konstruktéry, programátory a robotáře až po montéry či obchodní manažery. Umět spolu dobře mluvit je základ úspěchu.

Profesionalita

Sledujeme trendy, pracujeme se špičkovými technologiemi, hledáme nová řešení, vzděláváme se. Komplexní projekty a dodávky rozsáhlých technologických celků od nás vyžadují znalosti, dovednosti a vysokou odbornost. Preciznost a přesnost je důležitá. I na milimetru totiž záleží.

Rodina DELu

Nejsme žádný rychlokvašený start-up. Jsme stabilní společnost. Nejsme jen kolegové, jsme kamarádi. Tady se potkávají generace, energie mládí doplňuje zkušenost. Není výjimkou, že syn zde spolupracuje s tátou, brácha s bráchou.  A někteří z nás zde našli i svazek „na celý život“.
Arrow icon for changing slides
Arrow icon for changing slides
Zkrácená pracovní doba
7,5 hod./denně
Týden dovolené navíc
celkem 25 dnů
Program DEL+

Benefity

Co všechno můžete využít jako DELák či DELačka? Je toho spoustu, co vám můžeme vedle slušného výdělku, zkrácené pracovní doby a týdnu dovolené navíc nabídnout! Součástí zaměstnaneckého programu DEL+ je totiž řada benefitů. Od stravenkových karet a příspěvků na zdraví a volnočasové aktivity, přes penzijní připojištění a bonusy ke mzdě, až po telefonní paušály či zvýhodněné nákupy od našich partnerů. V našich kuchyňkách jsou od podzimu do jara volně šťavnatá jablka od místních farmářů, v létě zase každý den nanuk.  

Být DELákem se zkrátka vyplatí.....

"DELácké" příběhy

V DELu nejsi jenom „číslo“ uvedené v evidenci zaměstnanců.  Každý zde má svůj příběh, svou vlastní cestu a taky trochu jinou motivaci, proč je v tom s námi. Respektujeme, že každý z nás je originál. Možná Ti v rozhodování pomůže inspirace z příběhu našich kolegů. Je to jen na Tobě.

Chceš se přidat
do party?

Kde máš zájem pracovat?

Filtruj pozice dle: