Projekty SF EU

Využíváme dotační programy, které jsou spolufinancovány Evropskou unií a Českou republikou. Konkrétně se jedná o Operační program podnikání a inovace pro konkurenceschopnost a o Operační program Zaměstnanost. Finanční prostředky z těchto fondů jsou použity pro rozvoj společnosti a zaměstnanců DEL a.s.

Vývoj databázového systému

Cílem projektu je vývoj databázového systému. Vyvíjený systém pokryje aktuální potřeby ve spojení s výzvami „Průmyslu 4.0“.

Detail projektu

Rozváděče pro těžké podmínky

Cílem projektu je vyvinout originální konstrukci modulárních rozváděčových skříní, optimalizovanou pro vysoké účinky vibračního zatížení a zároveň splňující podmínky spolehlivé funkce komponent vnitřního vybavení při ztrátě odvodu tepla z nezajištěných systémů vnější vzduchotechniky.

Detail projektu

Elektromobilita

Projekt se věnuje zavádění nízkouhlíkových technologií v dopravě ve společnosti DEL a.s. Cílem projektu je pořízení dvou osobních a jednoho užitkového elektromobilu, které nahradily stávající vozy se spalovacími motory.

Detail projektu N1Detail projektu M1

Vzdělávání

Projekt Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců II (dále jen POVEZ II) se zabývá problematikou adaptability pracovní síly v podnicích na neustále se měnící situaci na trhu.

Detail projektu