Jsme DELáci!

Už více jak 25 let hledáme a nacházíme řešení pro naše klienty z řad nejrůznějších oblastí průmyslu. Nabízíme komplexní dodávky na klíč, navrhujeme a integrujeme řešení třetích stran. Našimi zákazníky jsou významné společnosti z oblasti automotive, těžkého i lehkého průmyslu, energetiky a strojírenství.

DEL v datech:

300

zaměstnanců

26

LET

7

poboček

500

projektů ročně

Naše hodnoty:

Věříme v udržitelnost pomocí kvality a trvanlivosti

Výrobek, aby byl skutečně ekologický, musí dlouho sloužit. Je vyrobený z kvalitních materiálů, nabízí možnost dlouhodobého servisu a využívá recyklované materiály. To je pro nás zodpovědný přístup s vidinou dlouhého životního cyklu.

1

Flexibilní přístup
k zákaznickým řešením

Jsme zvyklí dělat zařízení na míru. Automatizované linky, jednoúčelové stroje, robotizované pracoviště. To je náš svět. Procházíme s klienty celým procesem. Od prvotní analýzy až po dlouhodobý sběr dat z běžící linky.

2

Společenská odpovědnost

Není to jen prázdná fráze. Dlouhodobě podporujeme aktivity mládežnického sportu, moderního umění a společensky prospěšné aktivity občanské společnosti. Jsme přesvědčeni, že i firma má svým chováním kultivovat.

3

Známe své kořeny

Ačkoliv působíme po celém světě, nezapomínáme, že naše centrála je v České republice, konkrétně ve Žďáře nad Sázavou. Regionální patriotismus vnímáme jako svojí devízu.

4

Využíváme obnovitelné zdroje

V rámci našeho areálu využíváme energii z vlastní solární elektrárny a plánujeme tento podíl navyšovat. Jsme na cestě k uhlíkově neutrální výrobě.

5

Kombinace zkušeností a nejnovějších trendů

Naše společnost je na trhu již 26 let a máme tak značné know how z různých oborů. Vnímáme jako velkou výhodu, že naši zkušení zaměstnanci mohou tyto informace předávat dalším generacím techniků a společně tak tvořit komplexní tým.

6