nejnovější

Kde strávit 1. Máj? Přece na DELu!

3.4.2024

Chcete vidět robotizaci v přímém přenosu? Chcete zažít procházku virtuální realitou? Troufnete si zapojit elektrický obvod? Vyzkoušet si elektromobil? Nebo Vás zajímá, zda by i Vaší střeše slušela fotovoltaika?

číst celý článek

Archiv novinek

Solární panel k fotovoltaice zdarma! Solární ohřev vody už od 1Kč!

11.12.2023

Máte zájem o fotovoltaickou elektrárnu? A chcete solární panel zdarma? Nebo Vás zajímá dodávka solárního ohřevu vody? A chcete ho mít pouze za korunu? Potom je DEL jasná volba. Fotovoltaické elektrárny dodáváme již od roku 2008. A postaráme se i o tu Vaši. S námi získáte nejen jistotu stabilního partnera, ale i kvalitní servis. Máme za sebou stovky spokojených zákazníků a projekty o výkonech od několika jednotek až po stovky kWp.

celý článek

Přijďte si pro solární panel zdarma! Seminář pro zájemce o FVE

11.8.2023

Jsme DEL. Jsme stabilní společnost ze Žďáru nad Sázavou. Fotovoltaické elektrárny dodáváme již od roku 2008. Realizujeme projekty o výkonech od několika jednotek až po stovky kWp. A jak taková solární elektrárna vzniká? Co všechno budete potřebovat? A jaké můžete získat dotace? To vše se dozvíte na semináři pro zájemce o fotovoltaiku ve čtvrtek 21. září přímo u nás v DELu. I vy můžete šetřit! Zaregistrujte se a přijďte si pro solární panel zdarma.

celý článek

Zatímco řada dodavatelů „solárů“ končí, v DELu navyšujeme kapacity

25.5.2023

Solární boom už má své první oběti. Řada klientů krachujících dodavatelů fotovoltaických elektráren tak řeší, kdo dokončí jejich projekt. Nebo se, v horším případě, strachuje o investované peníze. Na tuto situaci nově reaguje i ministerstvo průmyslu a obchodu. To v této souvislosti vydalo tzv. desatero pro klienty, které radí, jak si vybrat kvalitního dodavatele FVE. My v DELu jsme hrdí na to, že zásady obsažené v „desateru“ do puntíku splňujeme. Fotovoltaické systémy totiž dodáváme už od roku 2008. Jsme stabilní společnost, která se vedle dodávek solárů opírá o další aktivity, jako jsou automatizace, engineering či výroba rozváděčů. Klienti tak mají v DELu jistotu. Do konce června, kdy končí aktuální kolo dotací, navíc nabízíme urychlené vyřízení podkladů tak, aby se vše stihlo.

celý článek

Soláry s tradicí? Soláry od DELu!

31.1.2023

Vyberte si fotovoltaiku od DELu. Fotovoltaiku, které se v DELu věnujeme více než 15 let.

celý článek

Pour féliciter 2023

22.12.2022

Veselé Vánoce a šťastný nový rok!

celý článek

Elektrofleet DELu s podporou EU

28.7.2022

Co bychom to byli za výrobce nabíjecích stanic pro elektromobily, kdybychom neměli vlastní elektrickou flotilu?! Za poslední rok jsme tak v DELu obměnili vozový park a do naší „autorodiny“ přibyly celkem tři nové elektromobily. Zavádíme nízkouhlíkové technologie a budeme v tom pokračovat.

celý článek