Kdo nyní modernizuje, vyjde z krize silnější

„Omezení výroby a zpomalení ekonomiky v souvislosti se zásahy, které přináší pandemie Covid -19, otevírají na druhé straně výrobním firmám nové možnosti. Kdy jindy je možné realizovat rozvojové či servisní aktivity, na které by při plném výrobním zápřahu nebyl čas ani kapacita?

Také proto nyní nabízíme možnost realizovat u Vás servis, údržbu či opravy Vašich výrobních linek a zařízení. Rovněž nabízíme možnost přípravy a realizace projektů modernizace, automatizace nebo robotizace Vašich provozů. A to všechno za ceny, které dávají smysl oběma stranám. Právě dnes je jedinečná příležitost posunout Vaši společnost k principům Průmyslu 4.0. Naše řešení Vám pomohou ušetřit náklady na mzdách, materiálu či energiích a tím také zajistit Vaši efektivnější a flexibilnější produkci.“

Společně to zvládneme

Společnost DEL se s dalšími institucemi zapojila do aktivit, které pomáhají v boji s pandemií Covid-19. Jsme součástí technologické platformy Covid 19CZ, která se snaží rychle aplikovat do praxe nejnovější výsledky výzkumu a vývoje. V těchto dnech se tak v našich dílnách začaly vyrábět díly k plicním ventilátorům, které se u nás budou následně také kompletovat.

Na DELu jsme se zapojili také do 3D tisku ochranných štítů pro zdravotníky. A to ve spolupráci s výrobcem 3D tiskáren, společností Prusa Research. Ochranné štíty u nás nejen tiskneme, ale rovněž je rozvážíme nemocnicím v regionu Vysočina a jižní Morava. Na začátku dubna se nám tak podařilo předat téměř 3000 kusů těchto štítů zdravotnickému personálu, který stojí v „první linii“.

Chytré nabíječky dávají e-mobilitě smysl

Řešíte veřejné nabíjení na parkovišti či na sídlišti? Chcete nabíjet svůj podnikový vozový park? Řešíte nabíjení vozů hotelových hostů v podzemních garážích? Na každou situaci týkající se nabíjení elektromobilů máme řešení. Navrhneme Vám vhodnou kombinací našich modulárních dobíjecích stanic. Tvoříme dobíjecí infrastrukturu přesně podle vašich potřeb.

Naše nabíjecí stanice pro elektromobily nabízejí technologii nabíjení střídavým či stejnosměrným proudem. Naší filozofií je nabízet produkty s vysokou užitnou hodnotou a dlouhou životností. Jedná se o produkty vybavené funkcemi, které dávají e-mobilitě smysl a nabízejí maximální uživatelský komfort. Naše know-how umožňuje dodávku uceleného systému dobíjecího clusteru, který navíc umí kombinovat také obnovitelné zdroje energie či využití energetických úložišť.