Fotovoltaika od DELu - staňte se vlastním dodavatelem energie!

Zdeněk Navrátil

Fotovoltaické elektrárny DEL - ekologické zdroje, které vám pomohou šetřit! DEL zajišťuje kompletní dodávky fotovoltaických elektráren na klíč. V případě rodinného či bytového domu pro Vás zajistíme dotaci na výstavbu elektrárny z programu Nová zelená úsporám. V ostatních případech zprostředkujeme pomoc s přípravou žádosti o podporu.

Proč zvolit fotovoltaiku?

Fotovoltaické elektrárny jsou dnes již běžnou variantou obnovitelného zdroje elektrické energie, neprodukují žádné emise, nejsou hlučné a jsou tak ohleduplné k životnímu prostředí.

Fotovoltaická elektrárna umístěná na střeše Vašeho rodinného domu nebo Vaší firmy zajistí úspory elektrické energie odebírané z běžné distribuční sítě a tím i snížení účtu za elektřinu.

Území ČR je vhodné pro výstavbu a provozování FVE, přestože neleží ve Středomoří. Roční úhrn slunečního záření pro ČR se pohybuje v rozsahu 950-1250 kWh/m2.

Investiční náklady na pořízení fotovoltaické elektrárny lze pokrýt příspěvkem z dotačních zdrojů na obnovitelné zdroje.

Pro míru úspor, ekologickou povahu a bezúdržbový provoz se fotovoltaika dnes stává jasnou volbou jak pro rodinné domy, tak pro výrobní areály.

Proč zvolit fotovoltaiku od DELu?

DEL zajišťuje kompletní dodávky fotovoltaických elektráren (FVE) na klíč – od návrhu, přes vyřízení administrativních náležitostí, až po konečnou instalaci. V případě rodinného či bytového domu pro Vás zajistíme dotaci na výstavbu elektrárny z programu Nová zelená úsporám. V ostatních případech (komerční objekty) zprostředkujeme pomoc s přípravou žádosti o podporu.

Součástí dodávky elektrárny je i celoroční simulace výroby .

Nabízíme fotovoltaické elektrárny od malých soustav až po rozsáhlé celky, které lze instalovat na rodinné domy, přes komerční objekty, hospodářské budovy až po výrobní haly.

Používáme pouze kvalitní komponenty od renomovaných dodavatelů zaručující dlouhou životnost elektrárny. To dokládáme poskytovanými zárukami na jednotlivé části elektrárny.

Máme bohaté zkušenosti, dodáváme fotovoltaické systémy již od roku 2008

Co je součástí Fotovoltaické elektrárny?

Elektrárna se skládá z fotovoltaických panelů, měničů a jisticích prvků. Tento celek může být doplněn i o bateriové úložiště, které se postará o uložení elektrické energie pro pozdější spotřebu.

Co mě čeká?  / Jak postupovat?

Čtyři snadné kroky k úspoře za elektrickou energii:

1. Poptávka – Odešlete formulář s žádostí o nezávaznou poptávkou.

2. Nabídka – Brzy se Vám ozve náš technik, který s Vámi projedná Vaše představy a požadavky a následně Vám vypracujeme nabídku.

3. Projekt – Zpracujeme projekční dokumentaci a poskytneme Vám plnou podporu při podání žádosti o dotaci.

4. Instalace – Na vaši adresu dorazí tým kvalifikovaných montérů, kteří elektrárnu naistalují.

Stali jste se vlastním dodavatelem elektrické energie. Šetříte peníze za dodávky z veřejné sítě nebo využíváte energii z bateriového úložiště.

Chci nezávaznou nabídku

Pokud Vás naše nabídka zaujala a chcete zaslat nezávaznou nabídku, tak vyplňte krátký poptávkový formulář nebo nás kontaktujte e-mailem na adrese fve@del.cz. Brzy se Vám ozve technik, aby mohl vytvořit nejlepší nabídku šitou na míru vašim požadavkům a možnostem.

zpět na články
Detaily projektu:
Fotovoltaika

Kontaktní osoba:

Oddělení fotovoltaických projektů
fve@del.cz