Střídavé (AC) nabíječky

Vyvinuli jsme novou dobíjecí stanici s názvem DELTOWER. Jedná se o ryze českou nabíječku pro firmy a domácnosti splňující nejnovější standardy. Nabíjecí stanice umožňuje rychlé a efektivní nabíjení všech elektrických osobních vozů, skútrů, kol, koloběžek i mobilních telefonů. Robustní nerezová skříň umožňuje vlastní konfiguraci zásuvek, platby prostřednictvím bezkontaktního platebního terminálu, připojení k Wi-Fi a dálkovou správu.

Nabíjecí stanice DELTOWER může poskytovat až tři zásuvky AC 22 kW Typ 2 a až šest zásuvek 230 V / 16A. V maximální variantě tak lze souběžně dobíjet až 3 elektromobily a 6 menších bateriových spotřebičů.

Nabíječka je díky jejím rozměrům a antivandal provedení vhodná k instalaci ve veřejném prostoru měst a obcí, na parkovištích před turistickými cíly, u supermarketů, firem či v podzemních garážích. K nabíječce je dodáván český návod a poskytován kompletní český servis. Může být vybavena bezkontaktním platebním terminálem, veřejným přístupovým bodem Wi-Fi a individuálním designem. Nabíječky je také možné vzájemně propojit. Na základě sledování volné kapacity přípojky může výkon dynamicky rozdělován mezi jednu nebo více stanic ve stejném místě.

Informační leták naleznete: zde