Proč si zvolit DEL a.s.?

Výrobní program společnosti stojí na 4 hlavních pilířích:

Engineering ve strojírenství
Dodávky komplexních technologických celků na klíč a individuálních strojů pro strojírenství, energetiku a automobilový průmysl.

Automatizace technologických procesů
Projekty elektrozařízení jednotkových strojů, technologických systémů a dodávky průmyslové automatizace pro technologické linky.

Výroba rozváděčů a ovládacích pultů
Konstrukce a výroba elektrických rozváděčů, rozvodnic, datových skříní, ovládacích pultů a panelů pro vnitřní i venkovní použití.

Nabíjecí stanice pro elektromobily
Konstrukce a výroba nabíjecích stanic pro nabíjení střídavým (AC) i stejnosměrným (DC) proudem. Nabíjecí stanice DEL představují modulární systém, který se přizpůsobuje individuálním potřebám a přání zákazníka.

Díky uplatnění nejnovějších poznatků v oblasti vědy a výzkumu a investic do vzdělávání pracovníků vytváříme technologie splňující požadavky zákazníků.

  1. Chytrá, ekonomická řešení přispívají k úspoře nákladů, zvyšují produktivitu, jsou komfortní pro obsluhu a v neposlední řadě jsou charakteristická svým jednoduchým servisem.
  2. Spolehlivost a kvalita je rozhodujícím faktorem naší filozofie. Snižujeme prostoje, zvyšujeme životnost.
  3. Komplexnost služeb v jedné společnosti je výjimečným charakterem. Společnost DEL a.s. realizuje kompletně celé projekty. Disponujeme zkušeným týmem pracovníků a moderními technologiemi, což nám umožňuje rychle řešit jakoukoliv situaci, přání a potřeby zákazníků.